اخبار ادبی | بلاگ

اخبار ادبی

تعرفه تبلیغات در سایت
اخبار ادبی

نشر چشمه لغو پروانه شد

رحمانیان: امیدوارم نشر چشمه بماند. حسین خانی: ضرورت دارد این مشکل با چاره اندیشی برطرف شود. سید ابوالحسن مختاباد: معاونت فرهنگي وزارت ارشاد اين حق را ندارد كه امتياز ناشری را راسا لغو كند. حسن كيائيان: سکوت آگاهانه ما به اميد حل مشکل از مجرای قانون و با هدف حفظ آرامش در فضای نشر کشور بوده است.

ناشران با کمک نویسندگان حرف اول را می زنند تخلفات نشر چشمه: توهین به مقدسات،ترویج همجنس‌بازی و روابط جنسی دری: ناشران ما متدین، دلسوز و معتقد به آرمانهای نظام و انقلاب اسلامی هستند و نمی‌توان نسبت به سرنوشت و کار آنها بی اعتنا بود. ناشران از اقشار شریف جامعه هستند و شغل و کارشان نیز قدر و منزلت دارد و به نوعی کار انبیا و اولیا را می کنند چرا که به بصیرت افزایی و گسترش دانش و تعمیق افکار عمومی و نشر علم می‌پردازند و به عبارتی در عرصه دانش، علم آموزی و توسعه و پیشرفت علمی این ناشران هستند که با کمک نویسندگان و پژوهشگران حرف اول را می زنند.

امیدوارم نشر چشمه بماند محمد رحمانیان: آقای حسن کیائیان و نشر محترم چشمه، در این واقعه کوچکترین گناهی نداشته و ندارند. بابت این گرفتاری و لطماتی که از سوی نمایشنامه «روز حسین» به ایشان وارد آمده عمیقاً و از ته دل اندوهگینم. .امیدوارم نشر چشمه بماند...برای همیشه. امیدوارم...

مسأله فقط نشر چشمه نيست برای نشرهای ديگر هم مشكل پيش می‌آيد حسين حسين‌خاني: ضرورت دارد در اين مقطع با چاره‌انديشي، اين موضوع برطرف شود.

چشمه را به خاطر لب چشمه مي‌بنديم پوریا عالمی: چرا اين‌طوري فكر نكنيم كه آب چشمه به آسياب بيگانگان مي‌ريزد؟ البته اين موضوع آنقدر محرمانه است. اما آسياب را كه نمي‌توانيم خراب كنيم، مي‌توانيم چشمه را كور كنيم. خوب نيست؟

کدام کتاب مجوز نشر چشمه را لغو کرد اکنون نشر چشمه به خاطر کتابی که دو سال پیش برای دریافت مجوز به اداره کتاب داد و بعد از مدتی هم کتاب را پس گرفت، لغو مجوز شده است.

ناشر كاری غيرقانوني انجام نداده كه بخواهد بابتش مجازاتی را تحمل كند سید ابوالحسن مختاباد: برخي رويه‌هاي نادرست و غيرقانوني مسوولان اگر با سد قانوني روبه‌رو نشود، در طول زمان دايره دست‌درازي خود را گسترده‌تر كرده و گريبان ديگراني را هم خواهد گرفت.

پاداش سی سال کارکردن در چهار‌چوب قوانين جاری به نشرچشمه داده شدحسن كيائيان: سکوت آگاهانه ما به اميد حل مشکل از مجرای قانون و با هدف حفظ آرامش در فضای نشر کشور بوده است.

خبر آنلاین: تیر خلاص ارشاد به «نشر چشمه»

خبر در فارس

واکنش دوشنبه

نشر چشمه,اخبار ادببِّات,dastan-kootah,وبلاگ,رزبلاگ,...
نویسنده : روزبه عقیلی بازدید : 573 تاريخ : يکشنبه 11 تير 1391 ساعت: 13:56

آرشیو مطالب

نظر سنجی

بیشتر از کدام داستان خوشتان آمده است؟

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :